Dwa dni pełne wrażeń: Impact CEE

Impact CEE jest jednym z najważniejszych wydarzeń roku, które przyciąga ekspertów i liderów z różnych branż z całego świata. To globalne forum, gdzie innowacje spotykają się z biznesem, a inspirujące pomysły mają szansę przekształcić się w realne projekty. Tegoroczna edycja, Impact’24, odbyła się w dniach 15-16 maja, przyciągając tłumy uczestników gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Były to dla nas dwa dni pełne wrażeń. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu fascynujących wystąpieniach i nawiązać mnóstwo nowych znajomości. W szczególności interesujące okazały się poczynania w ramach Impact Arena. Dzięki wsparciu InCredibles i Puls Biznesu, otwiera ona drzwi do programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka dla przedsiębiorców oraz daje szansę zaprezentowania projektu na scenie Impact’24.

Niesamowitych doświadczeń dostarczały także rozmowy z ekspertami podczas panelów dyskusyjnych na tematy gospodarcze i ekonomiczne, prowadzone głównie przez polityków oraz ekonomistów. Ogromną satysfakcję przyniosła nam również możliwość uczestnictwa w wystąpieniach poświęconych technologii oraz sztucznej inteligencji. Mogliśmy czerpać z nich liczne inspirujące pomysły oraz poszerzyć naszą wiedzę w tych dynamicznie rozwijających się obszarach. Spotkania te były również doskonałą okazją do nawiązania cennych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość nawiązania wielu wspaniałych znajomości, równocześnie czerpiąc nowe inspiracje od wybitnych speakerów, a także ekspertów z różnym dziedzin. Każde wystąpienie stanowiło dla nas niepowtarzalną okazję do poszerzenia horyzontów i odkrywania nowych ścieżek rozwoju.

Wydarzenie było pełne intensywnych doświadczeń i cennych spotkań. Impact’24 stanowił wyjątkową okazję do zanurzenia się w świat innowacji, biznesu i inspiracji pokazując, jak pomysły mogą przeradzać się w rzeczywistość.