Aktualności

Podczas naszych codziennych testów, wykorzystujemy autorską technologię biodruku 3D, dzięki której możliwe jest np. tworzenie struktur odzwierciedlających ludzkie organy.

Chcemy być jeszcze bliżej Was! Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie, gdzie będziemy dzielić się najświeższymi aktualizacjami.

Impact CEE jest jednym z najważniejszych wydarzeń roku, które przyciąga ekspertów i liderów z różnych branż z całego świata. To globalne forum, gdzie innowacje spotykają się z biznesem, a inspirujące pomysły mają szansę przekształcić się w realne projekty.

Z radością ogłaszamy, że od tej chwili 45stages przekształca się w BioCloner Health. To wyjątkowe przejście stanowi rezultat naszego nieustannego rozwoju i wzbudza ogromny entuzjazm w kontekście przyszłych kroków, jakie zamierzamy podjąć.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, życzymy Wam szczęścia, spokoju i przede wszystkim smacznego jajka!

W ostatnich dniach mieliśmy okazję przeprowadzić liczne testy naszego prototypowego rozwiązania biodrukarki 3D BioCloner Desktop w Laboratorium Inżynierii Biomedycznej im. E. J. Brzezińskiego na Politechnice Warszawskiej (Wydział Mechaniczny Technologiczny)

Rekrutacja w 45stages!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy inżynier aplikacyjny

Z dumą ogłaszamy, że po raz kolejny audit naszego Działu Wytwarzania potwierdzający zgodność wdrożonego systemu zarządzania jakością z normą PN-EN ISO 9001:2015, zakończył się sukcesem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Praktykant/ka ds. druku 3D

pl_PL