W BioCloner Health z pełnym zaangażowaniem pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie biodruku 3D. Nasze działania koncentrują się na rozwoju technologii, która ma potencjał, aby zrewolucjonizować medycynę.

Podczas naszych codziennych testów, wykorzystujemy autorską technologię biodruku 3D, dzięki której możliwe jest np. tworzenie struktur odzwierciedlających ludzkie organy. Umożliwia to prowadzenie badań nad mechanizmami działania i przenoszenia chorób bez konieczności ingerencji w zdrowie ludzi lub zwierząt. W tym procesie używamy biomateriałów oraz biotuszy, które sprzyjają rozwojowi hodowanych komórek.

Bez wytchnienia pracujemy nad doskonaleniem rozwijanej przez nas od 2016 roku technologii, a już niedługo wielki dzień! Pierwszy BioCloner Desktop Pro opuści nasze laboratoria i będzie wykorzystywany do pomocy naukowcom w prowadzeniu przełomowych prac badawczych. Naszym celem, jest w krótkim czasie zagościć w jak największej ilości laboratoriów i ośrodkach badawczych na całym świecie, aby wspomóc codzienne działania zespołów, pracujących nad innowacyjnymi rozwiązaniami.

Wspólnie możemy więcej – wierzymy, że dzięki połączeniu sił naszych ekspertów, wraz z lekarzami oraz całym sektorem naukowym, jesteśmy w stanie zrewolucjonizować świat.
Już niedługo kolejne, fascynujące wdrożenia!