Obróbka skrawaniem

milling1

W dobie gospodarki opartej na wiedzy, w pierwszej kolejności stawiamy na rozwój naszej kadry. Zdajemy sobie sprawę, że w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, należy podnosić kwalifikacje swoich inżynierów. Wobec czego, stale rozwijamy się poprzez uczestnictwo naszego zespołu w szkoleniach z zakresu projektowania CAD/CAM oraz programowania na maszynach CNC.

Chcąc nieustannie zwiększać efektywność wykonywanych prac, inwestujemy w nowoczesną infrastrukturę i park maszynowy. Posługujemy się wysokiej klasy oprogramowaniem Siemens NX, który oferuje elastyczne, bardzo funkcjonalne i zaawansowane narzędzia. Zapewniają one szybkie i bezbłędne przygotowywanie technologii wytwarzania oraz realistyczną symulację obróbki części w przestrzeni kinematyki 3D obrabiarki. To wszystko sprawia, że jesteśmy otwarci nie tylko na standardowe rozwiązania, ale także na bardziej złożone i wymagające zdania.
milling2

Specjalizujemy się w produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej. Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle medycznym, maszynowym, spożywczym oraz chemicznym.

Potwierdzeniem naszej rzetelności jest wdrożony system zarządzania jakością zgodnie z międzynarodowymi wymogami określonymi w normie ISO 9001:2015. To zobowiązuje nas do jeszcze większej dbałości o jakość świadczonych usług. Jeżeli, więc szukasz partnera biznesowego, który nie boi się wychodzenia poza ramy standardowych rozwiązań to napisz do nas i zacznijmy współpracę.

Frezowanie CNC

milling3
Frezowanie CNC przeprowadzamy przy zastosowaniu nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej 4 -osiowej frezarki CNC Haas VF2. Nasza frezarka zachowuje najwyższą precyzyjność oraz powtarzalność wymiarowo-kształtową nawet podczas skomplikowanych procesów technologicznych. Dzięki czemu wykonany element jest w pełni zgodny z przekazanymi wymogami. Frezarka CNC Haas VF2 umożliwia nam realizację zarówno prostych wieloseryjnych elementów, jak i skomplikowanych detali z metali nieżelaznych, stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych.
Dane techniczne :
  • obszar roboczy: X: 756 mm Y: 406 mm Z: 508 mm
  • 4 oś obrotowa – maksymalna średnica: 250 mm
  • obróbka płaszczyzn na stole podciśnieniowym

Toczenie CNC

Toczenie CNC przeprowadzamy przy zastosowaniu nowoczesnej, zautomatyzowanej 2 -osiowej tokarki CNC TK-360/750. Tokarka daje możliwość obróbki powierzchni cylindrycznych, stożkowych a także łukowych. Urządzenie pozwala na obróbkę skrawaniem metali (z wyłączeniem grafitu oraz żeliwa) w tym metali nieżelaznych (aluminium, mosiądz, brąz, itp.), stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych. Maszyna umożliwia wykonywanie takich operacji, jak toczenie wzdłużne, poprzeczne, wiercenie, rozwiercanie, gwintowanie, przecinanie.
Dane techniczne :
  • maksymalna średnica obrabianego detalu: 210 mm
  • maksymalna długość detalu: 700 mm
  • maksymalny ciężar detalu: 40 kg bez podparcia oraz 200kg z podparciem
milling4
Wysoka jakość usług
Wiedza i doświadczenie
Indywidualne podejście i analiza przypadku
Współpraca z klientem

Nasza Broszura

TWOJE ZAUFANIE,
NASZ PROFESJONALIZM!

pl_PL