Projektowanie i Szybkie Prototypowanie

Przy pomocy naszych ekspertów od prototypowania, szybko i z dużą dokładnością ocenisz użyteczność, ergonomię oraz wiele innych istotnych cech wyrobu. Z nami nabierzesz pewności o słuszności podjętych działań i zaplanujesz dalsze udoskonalanie produktu.

Nasi technolodzy i konstruktorzy wykonują prototypy zarówno na bazie przesłanego modelu CAD, jak również dostarczonego modelu fizycznego. W celu odtworzenia modelu fizycznego w przestrzeni wirtualnej wykorzystują narzędzia do inżynierii odwrotnej w postaci skanera ATOS Core firmy GOM oraz dedykowanych oprogramowań jak GOM Inspect czy Geomagic Design X. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i z dużą dokładnością wykonać pełną analizę wymiarowo-kształtową. To pozwala nam szczegółowo zaprojektować odwzorowywany model.

Jeśli jeszcze nie wiesz jaki sposób realizacji Twojego projektu byłby najlepszy, to zaufaj nam, a my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej technologii wytwarzania, kierując się technicznymi wymaganiami końcowego wyrobu oraz docelowej wielkości serii produkcyjnej.

Do szybkiego prototypowania wykorzystujemy m.in. technologię przyrostową, która gwarantuje oszczędność czasu, optymalizację kosztów i sprawną ocenę rozwoju produktu. W tym celu stosujemy m.in. metodę SLA, SLS, FDM.

To co nas wyróżnia to wysoka dbałość post-processingu wydruków 3D. Każdy element jest odpowiednio czyszczony i obrabiany przez naszych inżynierów. Dokładamy szczególnej staranności, aby wytworzony model był jak najbardziej zbliżony do produktu końcowego. Wszystko po to, by ujawnić i wyeliminować ewentualne błędy jeszcze przed rozpoczęciem produkcji i wprowadzeniem produktu do obrotu.

Wysoka jakość usług
Wiedza i doświadczenie
Indywidualne podejście i analiza przypadku
Współpraca z klientem

Nasza Broszura

TWOJE ZAUFANIE, NASZ PROFESJONALIZM!

pl_PL