PRACE BADAWCZO-ROZWOJOWE

Umiejętności naszego wysoce wykwalifikowanego zespołu, pozwolą Ci zrealizować całkowity proces wdrożenia produktu czy technologii. W naszych szeregach znajdują się eksperci od projektowania i wytwarzania rozwiązań zarówno software’owych jak i hardware’owych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu CAD/CAM. Specjalizujemy się w konstruowaniu zaawansowanych maszyn sterowanych numerycznie. Oferujemy możliwość przeprowadzania obliczeń komputerowych z wykorzystaniem Metody Elementów Skończonych, w zakresie analiz statycznych oraz bardziej rozbudowanych zagadnień fizycznych. W codziennej pracy posługujemy się wysokiej klasy narzędziami inżynierskimi w tym np. oprogramowaniem SIEMENS NX czy SolidWorks. Projekty tworzymy zgodnie z obowiązującymi normami oraz wdrożonym systemem zarządzania jakością ISO 9001.

W zakresie rozwiązań software’owych oferujemy kompleksową usługę rozwoju oprogramowania – od projektu architektury, przez implementację, do wdrożenia w środowisku produkcyjnym. Mamy doświadczenie w rozwijaniu aplikacji współpracujących ze sterownikami PLC (w szczególności sterowniki firmy Beckhoff), a także w zagadnieniach związanych z widzeniem maszynowym i przetwarzaniem obrazów. W portfolio posiadamy także nowoczesne aplikacje webowe, szczególnie związane z wirtualnym środowiskiem 3D.

Ściśle współpracujemy z klientem, uwzględniając jego sugestie na każdym etapie projektu. Służymy wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu w zakresie:

  • Projektowania,
  • Symulacji MES,
  • Wykonywania elementów,
  • Konstrukcji maszyn.

Przykładowe wdrożenia

Logo-Wydzialu-Chemicznego-PW-duze_imagelarge

Drukarka 3D do tworzenia przestrzennych modeli z past ceramicznych

logo_smart_fluid

Mieszalnik do cieczy zagęszczanych przez ścinanie

Wysoka jakość usług
Wiedza i doświadczenie
Indywidualne podejście i analiza przypadku
Współpraca z klientem

Nasza Broszura

TWOJE ZAUFANIE,
NASZ PROFESJONALIZM!

pl_PL